Son Haberler

Su Kaçağı Bulma

Günümüzde artık çok sık rastlanılan bir sorun haline gelmiş olan su kaçağı, tesisatlara vereceği zararla kalmayıp, cebinize de ağır yüklerde bulunmaktadır.

Bunun en önemli sebebi gözle görülmeyen yerlerde olması ve erken müdahale şansının siz anlayana kadar belli bir süre geçmesidir. Eğer bu konu hakkında uzman bir firma yerine amatör çalışmalar sağlayan bir kuruluştan yardım almanız halinde ise su kaçağı bulma probleminiz çok daha genişleyerek içinden çıkılmaz bir hale dönüşebilir.

Bu sebepledir ki, bu konuda seçici olmanız ve uygun fiyatlara hizmet verdiğini söyleyip piyasanın altında ve kalitesiz iş sunan firmalardan uzak durmanız, kendiniz adına yapacağınız ilk adım olmaktadır. Su kaçaklarının yapacakları etkileri saymakla bitiremeyeceğimiz gibi maddi ve manevi etkileri tahmin edebileceğinizden çok daha fazla ve yüksektir.

Sese duyarlı cihazlar sayesinde hem yer üstü hem yerin 3-5 metre altına kadar dinleme olanağı sağlayan akustik cihazlar sayesinde, geleneksel yöntemler geride kalmış olup bu konuda hizmet alabileceğiniz bazı firmalar oldukça uygun fiyatlara tesisatlarında sorun yaratan su kaçağı sıkıntısını gidermektedir. Ayrıca pimaş ve gider borularında çok daha farklı sistem olan kameralı tespit sistemleri ile bölgesel olarak sizlere su kaçağı olan kısımlar temiz su tesisatlarında olduğu gibi oldukça kolay bir şekilde belirleyebilmektedirler.

Artık su kaçağının yapacağı etkilerden bahsetmek gerekirse, öncelikle artan faturalarınız yanında, komşuluk ilişkilerinize de bazı sıkıntılar doğurabilir. Bunun getireceği nedenlere bağlı olarak oluşabilecek kötü görüntü yani duvar ve tavanlardaki kabarmalar ve oluşan pis kokunun asıl sebebi olan bu su kaçakları acilen etkili ve garantili olarak ortadan kaldırılması ve tesisatlarının eski haline yani eskisi gibi temiz ve su sızdırmayan hale gelmesini istiyorsanız bu konuda ulaşabileceğiniz bir firma olan Ersoylar Tesisat firmasından gerekli yardımı almakta serbestsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara