Son Haberler

Robotla Pimaş Açma Ataşehir

Ataşehir İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizde birisidir. Seneler öncesinde kalsa da günümüzde hala tıkanıklık açma işleminin tüm pimaşların kırılıp dökülerek açıldığının düşünülmesi, kişilerin her firmaya aynı gözle bakmasına neden olmuştur.

Fakat günümüz teknolojisi tüm bunların üstesinden gelmiş olup özel sistemler geliştirilmiştir. Her alanda olduğu gibi su tesisatçılığı sektöründe önde gelen firmalar, kendi ihtiyaçları veya çözüm merkezlerinin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli ekipmanları bünyelerinde bulundurmaktadır.

Ataşehir Kırmadan Gider Açan Firma

Kırmadan dökmeden kameralar, pimaş içini net gösteren kameralı robotlar, özel açma aygıtları gibi ihtiyaç duyulan birçok cihaz bu alanda firma sahiplerinin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Kamerayla tıkalı pimaş görüntüleme, robotla kanal açma titizlik içerisinde sağlanmaktadır.

Ataşehir Robotla tıkanıklık açma sizleri şaşırtacak şekilde en kısa zamanda sonuç almakla beraber tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Ersoylar tesisat deneyimli ekipleri ve son sistem ekipmanlarıyla kaliteli, garantili hizmet sunmaktadır. Profesyonel yöntemler kullanmadan pimaş açmaya çalışmak pimaşa zarar verir, yeni pimaş masrafı dışında size bir de kırıp dökme ve yeni fayans, tuvalet tadilatı gibi masrafları çıkarır.

Özel tıkanıklık açma robotları ve aparatlarıyla tüm tesisat borularınız ilk günkü kadar temiz hale getirilebilir.  Karşınıza çıkabilecek her türlü, tuvalet banyon tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi içinden çıkılması güç problemler robot, kameralar yardımıyla uzman kadromuzla kısa sürede çözüme kavuşturulur. Bazı bina sakinleri logar tespiti için mahalle tesisatçısına başvurmaktadır.

Gerekli ekipmanlar bulundurmayan tesisatçı kırıp, dökerek bulmaya çalışmaktadır. Firmamız logar tespitini kameralı dedektör ve özel aparatlarıyla kırman gerçekleştirmektedir.

Ersoylar Tesisat yirmi yıllık deneyimiyle geniş servis ağıla İstanbul’un bütün ilçelerine, semtlerine ve ataşehire haftanın 7/24 saat kaliteli, garantili hizmet sunmaktadır.

Ataşehir Tıkalı Gider Açma Servislerimiz

Aşık Veysel Mahallesi, Barbaros mahallesi, içeren köy mahallesi, Ataşehir Atatürk mahallesi, Küçükbakkalköy mahallesi, Mustafa kemal mahallesi, Yeni sahra mahallesi, Mevlana mahallesi, örnek mahallesi, Yenişehir mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Ataşehir Ferhat paşa mahallesi, yeni çamlık mahallesi, fetih mahallesi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara