Son Haberler

Petek Temizleme

Petek Temizleme Ataşehir Petek Temizliği petek temizleme 99 Tl

Petek Temizliği

12821413_930720177049272_7643999571461130519_nPetek temizliğini insanlar gözlerinde çok büyütürler ve evlerine zarar gelecek diye korkarlar.

Eskiden yapılan kırma-dökme olaylarına istinaden insanların korkması doğaldır.

Petek Temizliği 99 Tl

Yeni nesil akıllı cihazlar sayesinde ama artık korkmanıza gerek yok. Bu yeni nesil cihazlarla artık işler çok kolaylaştı ve evlerinizde hiçbir şeye zarar vermeden, kırmadan, yıkmadan, parçalamadan tesisat işlerinizi halledebiliyoruz.

Bu problemleri hasarsız bir şekilde atlatmak istiyorsanız, bu işi titizlikle ve özenle yapan firmaları seçmeniz gerekmektedir.

7/24 size hizmet sağlayan müşteri temsilcilerimizden detaylı bir bilgi aldıktan sonra, eğer ki kafanıza yatarsa bizi istediğiniz gün ve saate evinize çağırıp tespit ve onarım dahil bu sıkıntılarınıza biz son verebiliriz.

Petek Temizleme Servisimizi Arayın

atasehir petek temizlemeKışın gelmesiyle doğal gaz faturalarının yüksek gelmesini normal karşılasak ta aslında, her sene olmasa da 2 yılda, bir yapılması gereken petek, temizliğinin ihmali ya da ertelenme sebebiyle olması gerektiğinden, fazlasıyla doğal gaz faturası ödediğinizin farkında mısınız?

Biz Ersoylar Tesisat olarak kombi ve petek temizliğini tecrübeli, uzman ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Petek temizliğiyle ilgili merak ettiklerinizi bize sormaktan çekinmeyiniz.

Kullanılan ithal ilaçları  ile temizleme işlemi garantili olmaktadır. Bilinçsiz, acemi kişilerce kullanılan ilaçlar kombi ve petek tesisatına ciddi zararlar verebilmektedir. Bize ulaşabileceğiniz ofis ve cep numaralarımız mevcut olup haftanın yedi firmamıza ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti de vermekteyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara