Son Haberler

Mustafa Kemal Mahallesi Pimaş Açma

Firmamız Mustafa Kemal Mahallesi Pimaş Açma olarak Ataşehir de hizmetinizde dir. Mustafa Kemal Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Tesisatçılık alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız ile pimaş açmanın yanı sıra tüm tesisatçılık hizmetlerini de vermekteyiz. Ataşehir in tüm mahallelerine mobil servisimiz bulunmaktadır.

Firmamızın Verdiği Hizmetler

Su tesisatçılığı: Su tesisatçılığı adına tüm hizmetleri veriyoruz.

Su kaçağı bulma: Su kaçaklarını kırmadan ve dökmeden nokta atışı yaparak buluyoruz. Termal kameralarla kaçağın bölgesini tespit ediyor, akustik ses dinleme cihazları ile kaçağın olduğu yeri milimetrik olarak buluyoruz.

Petek Temizliği: Her sene yapılması gereken petek temizliğini firmamız profesyonel olarak yapıyor. Petekleriniz özel ilaçlarla yıkanıyor. Petek içerisinde ki pas ve kireç tamamen sökülüyor. Ve son olarak petek koruyucu ilaç eklenerek işlem bitiriliyor.

Pimaş Açma

Pimaşlar, evlerde veya iş yerlerinde tuvalet, banyo, lavabo, klozet, küvet gibi yerlerin atık sularını kanalizasyona taşıyan borulara verilen addır. Pimaşlar genellikle yanlış ve kötü kullanım sonucu tıkanmaktadır. Pimaş tıkanıklıkları. genellikle giderlere atılan temizlik bezleri, inşaat molozları, peçete türü maddeler yüzünden daralır ve zamanla da tıkanır.

Bazı pimaş tıkanıklıklarına müdahale edile bilir. Örneğin basit mutfak lavabosu tıkanıklığı gibi. Fakat çoğu pimaş tıkanıklığına uzman ekip müdahalesi şarttır.

Mustafa Kemal Mahallesi Pimaş Açma ve Uzman Kadro

Mustafa Kemal Mahallesi Pimaş Açma olarak firmamız pimaş tıkanıklıklarını özel pimaş tıkanıklığı açma robotları ile dakikalar içerisinde açıyor. İşlem kırmadan ve dökmeden gerçekleşiyor. Tüm pimaş tıkanıklığı şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara