Son Haberler

Küçükbakkalköy Mahallesi Pimaş Açma

Küçükbakkalköy Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup pimaş açmanın yanı sıra tüm tesisatçılık hizmetleri verilmektedir. Ataşehir in tüm mahallelerine mobil servisimiz bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde, alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız ile tesisatçılık adına tüm şikayet ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükbakkalköy Mahallesi Pimaş Açma Olarak Verdiğimiz Hizmetler

  • Su Tesisatçılığı
  • Su Kaçağı Bulma
  • Pimaş Açma 
  • Petek Temizliği

Pimaş Nedir? Neden Tıkanır?

Pimaş, tuvalet, banyo, klozet, küvet ve mutfak gibi yerlerin atık pis sularını kanalizasyona taşıyan borulara verilen addır. Pimaşlar, genellikle yanlış ve kötü kullanım sonucu tıkanmaktadır. Giderlere atılan inşaat molozları, temizlik bezleri, peçete türü maddeler pimaş tıkanıklığında en çok rol oynayan maddelerdir.

Pimaşlara atılan bu  tür yabancı maddeler, önce pimaşların daralmasına zamanla da tıkanmasına neden olur.

Bazı pimaş tıkanıklıkları na müdahale edilebilir, örneğin basit mutfak lavabosu tıkanıklığı gibi tıkanıklıklar lavabo açıcılarla düzelebilir.

Fakat bazı pimaş tıkanıklıkları uzman eller olmadan müdahalesi olmayan tıkanıklıklar dır. Çünkü tıkanıklığın yeri ve sebebi belli değildir. Bu gibi durumlarda Küçükbakkalköy Mahallesi Pimaş Açma olarak biz devreye giriyoruz.

Robotla Tıkanıklık Açma

Firmamız bünyesinde, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla ve son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla tüm pimaş tıkanıklıklarına müdahale ediyoruz.  Ayrıca tüm tesisatçılık hizmetlerini veriyoruz.

Pimaş tıkanıklıklarını, önce özel gider kameraları ile tıkanıklığın yerini ve sebebini bulduktan sonra, özel tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklığı dakikalar içerisinde hallediyoruz.

Bizi her zaman arayabilir siniz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara