Son Haberler

İçerenköy Mahallesi Pimaş Açma

İçerenköy Mahallesi Pimaş Açma olarak firmamız Ataşehir de hizmetinizdedir. Ataşehir in tüm mahallelerine servisimiz bulunmaktadır. İçerenköy Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar kuruluşudur. Firmamız tesisat alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile tüm tesisatçılık hizmetlerinin vermektedir.

İçerenköy Mahallesi Pimaş Açma Olarak Verilen Hizmetler

  • Su tesisatçılığı 
  • Su kaçağı bulma
  • Petek temizliği
  • Pimaş açma

Pimaş Tıkanıklıkları

Pimaş Nedir?

Pimaş evlerin, iş yerlerinin, mağazaların, avm lerin tüm yerleşim yerlerinin pis sularını kanalizasyona taşıyan atık su borularıdır. Pimaşlar genellikle yanlış kullanım sonucu tıkanmaktadır. Pimaşlar, giderlere atılan inşaat molozları, temizlik bezleri, peçete gibi cisimler yüzünden daralmakta ve kötü kullanıma bağlı olarak zamanla tıkanmaktadır.

Bazı basit pimaş tıkanıklıklarına müdahale şansı bulunmaktadır. Mesela mutfak lavabosu tıkanıklığı da bir pimaş tıkanıklığı dır, fakat çözümü genelde basittir.

Fakat bazı pimaş tıkanıklıkları çok büyük ve baş ağrıtıcı olabilir. Bu gibi durumlarda  profesyonellerden yardım almak gerekir.

Örneğin bir avm nin ikinci katında meydana gelebilecek bir tuvalet tıkanıklığına kimsenin müdahalesi mümkün değildir. Çünkü tıkanıklığın ne yeri nede sebebi belli değildir. Bu İş yerinizde veya evinizde de başınıza gelebilir.

İşte tamda bu gibi durumlarda biz devreye giriyoruz.

İçerenköy Mahallesi Pimaş Açma Robotla Pimaş Açma

İçerenköy Mahallesi Pimaş Açma olarak alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız la her türlü pimaş tıkanıklıklarını özel tıkanıklık açma robotları ile dakikalar içerisinde çözüme ulaştırıyoruz.

Ayrıca yukarıda da belirttiğimiz gibi bizi tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara