Son Haberler

Barbaros Mahallesi Pimaş Açma

Barbaros Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Evlerinizde veya iş yerlerinizde yani tüm yaşama alanlarında başınıza gelebilecek tüm pimaş tıkanıklıklarında size bir telefon kadar yakınız. Bizi pimaş tıkanıklıkları haricinde tüm tesisatçılık sorunlarınız için arayabilirsiniz.

Ataşehir in tüm mahallelerine mobil teknik servisimiz bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan, tesisatçılık alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile tüm tesisatçılık hizmetlerini vermekteyiz.

Pimaş Tıkanıklıkları

Pimaş, tüm lavabo, banyo, tuvalet, klozet ve küvet gibi yerlerin pis sularını kanalizasyona taşıyan atık su borularına denir. Pimaşlar genellikle yanlış ve kötü kullanım sonucu tıkanmaktadır. Pimaş tıkanıklıkları bazende, yanlış eğim verilmesinden dolayı tıkanmaktadır. Çoğu zamanda giderlere atılan yabancı cisimler, pimaşların su geçişini daraltıp zamanla da tıkanmaktadır.

Pimaş tıkanıklıkları çoğu zaman müdahalesi olmayan türden tıkanıklıklar dır. Bazı basit mutfak lavabosu tıkanıklıkları sıcak su dökerek veya lavabo açıcı kullanarak açılabilir.

Fakat pimaş tıkanıklıkları bazı durumlarda o kadar da masum olmamakta. Mesela tuvalet tıkanıklıklığı gibi tıkanıklıklara hane halkının müdahalesi mümkün değildir. Çünkü tıkanıklığın yeri ve sebebi belli değildir.

Böyle durumlarda profesyonellerden yardım almak gerekir.

İşte tamda böyle durumlarda biz devreye giriyoruz.

Barbaros Mahallesi Pimaş Açma ile Çözüm

Barbaros Mahallesi Pimaş Açma olarak firmamız tüm pimaş tıkanıklıklarına özel pimaş açma robotları ile müdahale ediyor ve tıkanıklığı dakikalar içerisinde kırmadan ve dökmeden gideriyor.

Bizi tüm tıkanıklık sorunlarınız için arayabilirsiniz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara