Son Haberler

Ataşehir Su Kaçağı Bulma

Ataşehir su kaçağı bulma servisi uzman firma kaliteli hizmet su tesisatı ve sıhhi tesisatçı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Su Kaçağı Bulma 99 TL Onarım 50 Tl

Su Kaçağı Bulma Yöntemlerimiz

Akustik Dinleme Cihazı ile Su Kaçağını Bulma

Su Kaçağı oluşan alanı bulabilmek için su tesisatı borularına basınçlı su vererek su kaçağı olan bölgeden su kaçağı şiddetini arttırarak dinleme cihazımız ile noktasal tespit yapmaktayız. Sonrasında onarımını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız su kaçağı onarım ve tamiri konusunda 1 yıl garanti vermektedir.

Termal Kamera Yöntemi ile Su Kaçağını Bulma

Genellikle sıcak su tesisatı hatlarında arama yaptığımız yöntemdir. Pis su giderlerindeki su kaçağı tespiti için de kullanılır Kamera sayesinde pimaş içerisinde tıkanma ve çökme sorunları çatlaklar noktasal olarak fark edilebiliyor.

Ataşehir Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağını Noktasal Olarak Bulma

Son dönemlerde su kaçağı ile ilgili problemler çok fazla. Biz bu sıkıntıların yeni ve eski su tesisatlarından kaynaklandığını biliyoruz.

Ersoylar tesisat olarak kullanmış olduğumuz Rothenberger ve Rijit markaları altında temin ettiğimiz cihazlarımızla, aparatlarımızla aynı zamanda termal kameralarla su kaçağı tespit hizmeti sunuyoruz.  Firmamız ev ve iş yerlerindeki sorunları hiçbir kırıp dökme işlemi yapmadan, ekstra bir masraf çıkarmadan, nokta atışı tespit ile bulup onarım gerçekleştirmektedir.

Su Kaçağı Tespiti için uzman ve profesyonel bir çözüm için iletişime geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara