Son Haberler

Ataşehir Petek Temizliği

Ataşehir petek temizleme firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm peteklerini uygun koşullarda temizleme ve yıkama yaparak kullanıma hazır halde sizlere teslim ediyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Kışa daha hazırlıklı girmek için en kısa sürede kombi bakım ve petek temizleme işlemlerinizi yaptırınız.

Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Kombi bakım ve petek temizleme işlemleriniz mi var hemen bizlerle irtibata geçin ve tüm peteklerin temizliğini yapalım.

Faturalarım Yüksek Geliyor

Peteklerin içinde bulunan su haznelerinin çamurlaşmış su veya kireçlenme gibi sorunlardan dolayı peteklerin tıkanmış olduğu bilinmektedir. Kombi açıldıktan sonra ısı peteklerden dışarıya vurmuyor sa peteklerin tıkalı olduğunu anlayabilirsiniz.

Daha fazla yakıt harcamasına sebep olan bu durum hem evinizi ısıtmaz hemde bütçenize ağır bir yük olmaktadır.

Peteklerim Nasıl Temizlenir 

Ataşehir petek açma ve temizleme firması olarak bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve tesisatçı ustalarımız ile tüm peteklerin temizliği uygun kimyasal maddeler kullanılarak yapılmaktadır.

Bu süreçte hiç bir eşyanız zarar görmemektedir. Temizleme işinde kırmadan dökmeden çevre kirliliği oluşmadan temizleme ve bakım işlemi gerçekleştirilir.

Petek Temizleme Fiyatları 2017 

Ataşehir petek temizleme firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm kombi bakım ve petek temizleme işlemlerini uygun fiyat politikamız ile gerçekleştirmekteyiz. Ödemelerini önceden veya bakım onarım gerçekleştikten sonra yapabilirsiniz.

Yapacağımız bakım ve sizlerin alacağı hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir. Ücret tarifesi hakkında daha geniş bir bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara