Son Haberler

Ataşehir Kanal Açma

Ataşehir pimaş açma firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için en önemli unsurdur. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş ile güvence altına alınmaktadır.

Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.  Tesisat sorunlarınız mı var hemen bizlerle iletişime geçin ve tüm çalışmalarınızı gerçekleştirelim.

Ataşehir Kanal Pimaş ve Gider Aça Hizmet Alanları

Ataşehir pimaş açma firması olarak siz değerli müşterilerimizin giderlerinde oluşan tüm tıkanıklıkları kameralı yöntem diye adlandırdığımız yöntemle tespit edilerek kırmadan dökmeden bakım ve onarımı gerçekleşmektedir.

Her nerede kaçıncı katta olursanız olun tüm tespit ve gider açma işlemleriniz başarıyla gerçekleşmektedir.

Kameralı Yöntem ile Tıkanıklık Tespiti 

Firma olarak bünyemizde bulunan son teknolojik ekipmanlar kullanılarak tıkanıklık su sızıntısı kaçak gibi tesisat problemleriniz kamera sistemi ile tespit edilerek kırmadan dökmeden bakım ve onarım gerçekleşmektedir.

Pimaş ve Kanal Tıkalıysa Eğer 

Pimaşlarınızda oluşabilecek kireçlenme çamurlaşmış su birikintisi ve yabancı cisimler su borularının tıkanmasına sebep olabilir. Bu gibi  tıkanıklar da eğer en kısa sürede bakım ve onarım yaptırmazsanız eğer evinizi pis su basabilir .

Duvarlarınızda aşınma evin içinde pis bir koku eşyalarınızın yıpranması gibi olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara