Son Haberler

Aşık Veysel Mahallesi Pimaş Açma

Aşık Veysel Mahallesi Pimaş Açma olarak firmamız Ataşehir de siz değerli Aşık Veysel Mahallesi sakinlerinin hizmetindedir. Aşık Veysel Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup pimaş açmanın yanı sıra tüm tesisatçılık hizmetlerini vermektedir.

Aşık Veysel Mahallesi Pimaş Açma Olarak Verilen Hizmetler

Su Tesisatçılığı,

Su Kaçağı Bulma,

Petek Temizliği,

Pimaş Açma.

Pimaşlar Neden ve Nasıl Tıkanır?

Pimaş, lavabo, tuvalet, banyo, klozet ve küvetler den gelen pis suları kanalizasyona taşıyan atık su borularına verilen addır.

Pimaşlar genellikle yanlış kullanım sonucu tıkanmaktadır. Pimaşlar, giderlere atılan inşaat molozları, temizlik bezleri, peçete türü maddeler yüzünden daralır ve bu tür kötü kullanıma bağlı olarak zaman la tıkanırlar.

Bazı basit mutfak lavabosu tıkanıklıkları na müdahale edile bilir. Örneğin, gidere su dökmek lavabo açıcı dökmek gibi. Fakat büyük pimaş tıkanıklıklarına müdahale şansınız  yoktur. Çünkü tıkanıklığın yeri ve tıkanıklığa neyin sebep olduğu belli değildir.

Bu tür pimaş tıkanıklıkları eskiden eski usullere göre, demir çubuklar veya sopalarla açılmaya çalışılırdı. Buda pimaşların zarar görmesine, çatlamasına hatta kırılmasına neden olurdu. İş bir iken beşe katlanırdı.

Fakat günümüz de teknolojinin de gelişmesi ile pimaş tıkanıklıkları artık kırmadan ve dökmeden çözüme kavuşmakta.

Robotla Pimaş Açma

Firmamız bünyesinde bulunun tesisatçılık alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla ve tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş tıkanıklıklarını dakikalar içerisinde açmaktadır.

Ayrıca tüm tesisatçılık hizmetleri firmamızca verilmektedir. Bizi tüm tesisatçılık sorunlarınız için arayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ara