Son Haberler

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Ataşehir Ersoylar tesisat kırmadan robotla su kaçağı tespiti yapan firma.

Su Kaçağı Tespiti Ataşehir Su Patlağı Tespiti

Firmamız anında su kaçaklarına müdahale ediyor. Ataşehir  Su kaçak tespiti  ve bulma onarma hizmetlerinin yanında su tesisatı,tıkanıklık açma,sıhhi tesisat,kameralı su kaçağı sızıntı tespiti ve tıkanıklık görüntüleme petek tıkanıklıkları ve su kaçakları gibi problemlere profesyonel kesin çözümler bulmaktadır.

ersoylar-tesisat-kacagi-bulma-servisi

Su Kaçağı Tespiti 99 TL

Su Kaçağı TespitiAtaşehir İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

Su kaçağı son zamanlarda birçok kişinin başına gelmiş hadiselerden biridir. Yüksek binaları ve rezidansla oluşturulmuş siteleri olmasına rağmen su tesisatlarıyla ilgili sorunları yaşandığını görmekteyiz.  Su kaçağı plastik, demir olsun bütün tesisatlar da sorun yaşanmaktadır.

Ataşehir Su Tesisat olarak Kullandığımız sese duyarlı akustik dinleme cihazlarla tespit sunmaktayız. Termal kameralarla kırmadan su kaçağını bulma nokta atışla tespit sunmaktayız. Kısa zamanda kesin sonuç almamızda yardımcı cihazlarımız ve yılların deneyimine sahip ustalarımızla kaliteli hizmet sunmaktayız. Teknolojinin ve uzman kadronun bir arada olduğu firmamız yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız deneyimli ve işinin uzmanı ekiplerimizle, ekipmanları ile ve tam donanımlı araçlarımızla Ataşehir ilçemize haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz..

Atahir su Tesisatçısı  olarak uzman ekibimiz ve deneyimli tesisat ustalarımızla, garantili servisimizle sorunu noktadan bulup en kısa süre içerisinde sizler için kaliteli ve güvenli bir çalışma sunmaktayız. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine araçlı servislerimiz bulunmaktadır. Bizim tek amacımız sizleri büyük su israfından kurtarmak ve yüksek su faturası gelmesini önlemektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*