Son Haberler

Su Kaçağı Ataşehir

Su kaçağı Ataşehir bulma kırmadan robotla bulan su tesisatçı firması su tesisatında oluşan su patlağı ve su sızıntılarını noktasal olarak 99 Tl ücretle tespit ediyoruz.

Su Kaçağı Ataşehir Tespit

Su kaçağı Ataşehir firmamız Avrupa yakasında bulunan Ataşehir ilçesinde Mobil Hızlı Su Kaçağı Bulma Arama Ve Onarma Hizmeti vermektedir.

Tesisat su kaçağı kırılmadan nasıl tespit edilir?

Ataşehir Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı Ataşehir Tespiti

Su kaçağı Ataşehir hizmetlerimizde Kullanılan cihazlar, sese duyarlı olmasından dolayı sıva altındaki, su sızıntısını dinleme yaparak tespit gerçekleştirilmektedir. Genelde duvar içinde ve zemin içerisinde döşeli boruların zamanla yıpranması sonucu minimal çatlamalar oluşması, yanlış montaj, usta hatalarının sebep olmasıyla oluşur.

Ataşehir Ersoylar Tesisat uzman olduğu konular arasında yer alan su kaçağı tespit de sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Kırmadan su kaçağı nokta atış tespiti en kısa zamanda sonuç almanızı sağlar.

Su sızıntıları nasıl tespit edilir?

Uzman ekiplerimiz su kaçağı oluşan su tesisatına 10-15 bar yani basınçlı su basılarak su tesisatındaki kaçakları akustik dinleme sese duyarlı cihazlarımızla Su kaçağı Ataşehir gerçekleştirmekteyiz. Yapılan tespit, onarımlar bir yıl firmamız tarafından garanti verilmektedir.

Ataşehir Banyo Su Kaçağı Bulma

Ataşehir Banyo Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı Ataşehir Tespiti

Ataşehirde Banyonuzda komşunuza akan sulara aniden beliren, fayans aralarından gelen sulara, yani su kaçağına son veriyoruz. Bunun gibi ve benzeri sorunlarınızı hızlı ve garantili çözüyoruz nasıl mı? Yirmi yıllık tecrübemizle uzman ekiplerimizle, cihazlarımızla kırmadan su kaçağını nokta atışla tespit gerçekleştiriyoruz. Geçmişte birçok firmanın cihazla su kaçağı tespiti yapmamaları nedeniyle, kırma işlemlerini oldukça fazla bir şekilde uyguluyor olmaları, bizim tarafımızdan olması gereken bir işlem olarak görülmemektedir.

Ataşehir Su kaçağı nasıl belirti verir?

Su Kaçağı Nasıl Belirti Verir

Su kaçağı Ataşehir Tespiti

Aniden sizden komşunuza su damlaması ya da size komşunuzdan akan su, duvarlarda, kararma, sıvalarda çatlama, yüksek gelen su faturası gibi belirtileri vardır. Biz Su kaçağı Ataşehir Ersoylar Tesisat olarak, tesisat kaçağını termal kameralarla tespit gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan cihazlar teknolojinin geliştirdiği son ürünlerden oluşmaktadır. Tesisat kaçağıyla ilgili sorunlarınızı kısa zaman içinde garantili çözüme ulaştırıyoruz. Müşterilerimize kaliteli, garantili hizmet sunmaktan gurur duyarız. İstanbul’un geneline yaygın servis ağımızla bütün ilçelerimize haftanın yedi günü hizmet sunmaktayız.

 Ataşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Alt  dairenin Su kaçağı Ataşehir banyo tavanında oluşan damlamalar, su kaçağı olduğunun en basit işaretidir. Banyo veya tuvaletinizin bitişindeki duvarlarda boya kabarması olan durumlarla da karşılaşmanız muhtemeldir.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı Ataşehir Tespiti

Ataşehir Ersoylar Tesisat bu ve benzeri durumlarda uzman ekiplerimiz, cihazlarımızla kırmadan su kaçağını nokta atışıyla tespit gerçekleştirmektedir.  Evinizde, işyerinizde, yapılan tespit ve onarımlar bir Yıl firmamız tarafından garantilenmektedir. Akustik dinleme cihazlarımızla, uzman ekiplerimizle, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Tesisat kaçaklarına en kısa zamanda önlem alınması gerekmektedir. Avrupa da çok yaygın olan ve bilinen su kaçağında kullanılan cihazlar, termal kameralar, Türkiye Su kaçağı Ataşehir çok yakın zamana kadar bilinmemekteydi. Ersoylar Tesisat olarak yirmi yıllık tecrübemizde on yılını bu sektörde doldurmuş bulunmaktayız. Demir, plastik tesisatlar da yaşanan su sızıntılarını nokta tespit gerçekleştikten, hemen sonra onarım gerçekleştirmekteyiz. Onarımlar bir ve ya iki fayans altında gerçekleştirilmektedir. Siz saygı değer müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Ataşehir Cihazla Su Kaçağı Tespiti


Eskimiş demir, yeni plastik tesisatlarında yaşanan su kaçağı sizi korkutmasın cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sunmaktayız. Sektördeki boşluk yüzünden senelerce tecrübesiz kişiler tesisatçılık adı altında banyolarınızı, mutfaklarınızı, tuvaletlerinizi, hatta koridorlarınızı kırıp döktüler. Birde size maliyeti çok yüksek tadilatlara mecbur bıraktılar. ataşehir su kaçağı bulma fiyatAtaşehir Ersoylar Tesisat olarak bu ve Su kaçağı Ataşehir benzer olaylara son veriyoruz.  Ataşehir Su kaçağı tespiti bizim işimiz diyoruz. Çünkü yaptığımız işleri garantiliyoruz. Yılların kazandırdığı deneyimle, teknolojinin son sistem cihazlarıyla garantili sonuçlar sunmaktayız.

Yeni Teknolojik Su Kaçağı Bulma

Eski yöntemlerle çalışan tesisat ustaları ve o zamanki imkanlar ile bu zaman ki imkanlar arasında çok ciddi farklar bulunmaktadır. Evinizdeki, iş yerinizdeki, su kaçağı tespit ve onarımlarını yapan firma uzman, dinamik, teknolojiye ayak uyduran, deneyimli ekiplere ve ekipmanlara sahip olmalıdır. Kullanılan cihazlar her geçen gün yenilenmekte, gelişmekte Su kaçağı Ataşehir kırmadan su kaçağı tespit gerçekleştirmek için cihazları profesyonel kullanması gerekmektedir. Teknolojinin ve deneyimin bir çatı altında toplayan firmamız Ersoylar Tesisat yirmi yıllık tecrübesiyle sektöründe hizmet vermektedir. Biz işimizde ustayız diyen eğitimsiz kişilerce yapılan tesisat sızıntıları daha büyük sorunlar çıkarmaktadır. Firmamızın Yapmış olduğu tespitler yüzeysel kırmadan dinleme sese duyarlı cihazlarla ve uzman ekiplerce yapılmaktadır. Onarımlar bir veya iki fayans altında gerçekleşmektedir. Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine haftanın yedi günü tam donanımlı araçlarımızla hizmet sunmaktadır. Tesisat kaçaklarını uzmanlığı ve teknolojiyi bir arada bulunduran firmalara yaptırmanızı öneririz.

Kırmadan Su kaçağı Ataşehir noktasal olarak su kaçaklarını bulmak için uzman firmamız size şu kolaylıkları sağlıyor. cihazla su kaçağı tespiti sonrası onarım konusunda cuzi fiyatlarla onarım yapmaktayız. Ataşehir patlak su bulma ve su tesisat kaçağı bulma merkezimizi aramanızı bekliyoruz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti Bulma ve Tamir Fiyatları

Hizmet Adı Fiyat
Temiz Su Tesisat Kaçağı Tespiti
100 TL
Plastik Tesisat Onarım
50-100 TL
Demir Tesisat Onarım
150 TL
Pis Su Tesisat Kaçağı Tespiti
100 TL
Kombi Su Kaçağı Onarım
50 TL
Kombi Su Kaçağı Bulma
150 TL

 

Anadolu yakasının bilindik ilçelerinden biri olan Su Kaçağı Ataşehir’de su kaçağı problemi diğer ilçelere oranla biraz daha yoğun görülmektedir. 

Su Kaçağı Ataşehir

Su Kaçağı Ataşehir

Ataşehir’nin su kaçağı tespitine çözüm olan Ataşehir’deki tesisatçı firmamız kullandığı modern cihazlar ve profesyonel ekibi sayesinde Ataşehir’de su kaçağı tespitinde, oldukça hızlı çözüme ulaşan firma oldu. Klasik su kaçağı tespiti yapılırken şüphe edilen bölge kırılmadan, borulara ulaşmak imkânsız olmaktaydı su kaçağı Ataşehir’deki tesisatçı firmamız kullandığı cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı problemini tespit edip onarabiliyor.

Evinizde ve işyeriniz de duvar ve tavanlarda, sararma, su kabarcıkları, şişme, rutubet kokusu, duvarlarda dökülme, yeşilimsi yosun rengi ile karşılaşıyorsanız mutlaka firmamızla iletişim kurmanız gerekmektedir.

Su kaçağı Ataşehir bir ev veya bina için en ciddi tehlikeyi oluşturacak problemlerin başında gelmektedir.

Ataşehir’deki tesisatçı firmamız, kameralı, ses dinleme cihazları, monitörden su sızıntısı tespiti, bilgisayarlı su kaçağı bulma yollarıyla teknolojinin bize sağladığı olanaklarla sizlere en üstün ve hızlı çözümü sağlamaktayız.

Ataşehir’deki tesisatçı firmamız kullandığı modern teknikler ve profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 

Su Kaçağını Termal Makineyle Ataşehir’de Bulma

Su kaçağını termal makineyle Ataşehir‘de bulma işlemini gerçekleştiren firmamız

İstanbul’da artan nüfus bazı altyapısal sorunlara davetiye çıkarmıştır. Özellikle su tesisatı sisteminde meydana gelen bu sorunlar oldukça keyif kaçırmaktadır.

Su tesisatında elde olmayan sebeplerle meydana gelen ve erken müdahale edilmesi önemli olan su kaçağı problemleri İstanbul’da son günlerde sık görülmeye başlanmıştır.

Su kaçağı problemi beraberinde, duvarlarda sararma, su kaçağı Ataşehir duvarlarda kabarma, duvarlarda ıslaklık, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşme ve su faturalarında artış gibi sorunları da getirmektedir.

Su kaçağı sorunu çoğu kez alt katta oturan komşunuzun evinden de hissedilebilir. Sizin tesisatınızda meydana gelen arızalar alt katınıza su sızması gibi hoş olmayan bir sorun ortaya çıkarabilir. Bu nedenle su kaçağı sorununa erken müdahalede bulunulması oldukça önemlidir.

İstanbul su kaçağı bulma konusunda adından sık sık söz ettiren firmamız diğer tesisat sorunlarında olduğu gibi su kaçağı sorununa da teknolojik cihazlarla müdahale ederek minimum zararlarla maksimum kalitede hizmet sağlar.

Su kaçağı problemi, eski ya da yeni binalarda görülebilir. Eski binalarda görülen su kaçağı sorunu, kullanılan boruların zamanla deforme olması su kaçağı Ataşehir sonucu ortaya çıkarken, yeni binalarda ise, kullanılan boruların kalitesiz oluşu ya da yanlış tesisat sisteminden kaynaklanır.

Su kaçağı sorununda asıl uğraştırıcı olan su kaçağının neden meydana geldiği değil, çözümünde kullanılan teknikleridir.

Eskiden su kaçağı bulma işleminde yapılan kırma dökme işlemini hepiniz hatırlayacaksınız. Bu yöntemle gerçekleştirilen su kaçağı bulma işlemi oldukça zahmetli bir işlemdir.

Su kaçağı bulmada yapılan kırma işlemine bağlı olarak ev ya da işyerleriniz moloz yığınına döner ve sağlam olan borularınızda zarar görürdü.

Her bakımdan masraflı olan kırarak su kaçağı bulma yöntemi İstanbul kırmadan su kaçağı bulma firmamız sayesinde dakikalarca süren bir işlem haline gelmiştir.

İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı bulma işlemi gerçekleştiren firmamız, tek bir seramiğinizi bile kırmadan su kaçağı olan boruyu tespit eder. Akustik dinleme ve kamera yardımı ile ev ya da işyerlerinde meydana gelen su kaçağını noktasal olarak bulan firmamız su kaçağı sorununuzu su kaçağı Ataşehir tek bir seramiği kaldırarak tamir işlemini yapar.

Firmamız teknolojideki gelişmeleri yakından takip eder ve bu gelişmelere ayak uydurabilen tesisat ustaları ile çalışmaktadır. Firmamız bu nedenle yapmış olduğu bütün işlemler için sizlere garanti vermektedir.

lduğu bütün işlemler için sizlere garanti vermektedir.